fbpx
Rozë

2 Ton publikon këngën e re “Melisa”

Reperi i njohur 2 Ton ka publikuar projektin e tij më të muzikor.

“Melisa” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është mjaft ritmike dhe përshtatet me stinën e verës.

 Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet reperi, ashtu si në shumë prej këngëve tjera të tij.

Kënga trajton një temë dashurie, dedikuar kryesisht për vajzat me emrin ‘Melisa’.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube me një klip mjaft veror, në të cilin 2 Ton vjen mjaft me stil si çdo herë tjetër.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit XL Films.

2 Ton është mjaft i angazhuar në punën për projektet e reja, gjersa pritet të jetë mjaft aktiv gjatë verës në koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close