fbpx
Lajme

Aktivistja për të Drejtën Humanitare: Prof. Fehmi Agani, politikani më i madh kosovar

Aktivistja Natasha Kandiq nga Fondi për të Drejtën Humanitare në Serbi e ka cilësuar Fehmi Aganin si politikanin më të madh kosovar.

Kandiq e ka publikuarnjë fotografi të Aganit me ish-kancelarin e Austrisë, Wolfgang Schüssel dhe publicistin Veton Surroi – atëherë po ashtu politikan.

“Prof. Fehmi Agani – politikani më i madh kosovar”, shkroi Kandiq në Twitter.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close