fbpx
Lajme

Alarmon Bekim Haxhiu: Nëse vazhdohet kështu, ky virus ka me na mbytë të gjithëve

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu ka folur rreth menaxhimit të pandemisë, por ka përmendur edhe sukseset e ish-ministrit ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismailit.

Haxhiu i ka ftuar deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje për unitet në menaxhimin e pandemisë.

“Nëse vazhdojmë kështu virusi ka me na mbytë të gjithëve”, ka thënë Haxhiu në një replikë me Salih Zyba.

Mes Bekim Haxhiut dhe Salih Zybës u debatua rreth investimeve në shëndetësi gjatë Qeverisë Haradinaj ku ministër i Shëndetësisë ishte, Uran Ismaili.

Kuvendi i Kosovës po diskuton për menaxhimin e pandemisë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close