fbpx
Rozë

Albulena e rikthen në skenë Bleron si një artist të vërtetë (Video)

Këngëtari, Blero Muharremi ka kohë që ka harruar si është të  sjellësh këngë me vlera. E gjithë kjo për faktin që Blero me shumë e ka shndërruar zërin e tij në biznes duke e shitur atë për çfarëdo dueti me secilin artisë të ri e që ka një buxhet të mirë.

E një gjë e tillë nuk ndodhi edhe në bashkëpunimin e fundit. Këngëtarja, Albulena Uka ishte një mysafire e talentuar në projektin e  fundit të këngëtarit, duke e rikthyer atë pas shumë kohësh më një projekt plotë vlera duke përmbajtur cilësi dhe që u pritur shumë mirë nga publiku.

Padyshim që e gjithë kjo nuk do të kompletohet pa një finalizim të mirë me videoklip, e që këtë projekt arriti ta përmbyll me shumë sukses XLFILMS.

https://www.youtube.com/watch?v=-4Q3O0bvqms&feature=share

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close