fbpx
LajmeShëndeti

Arben Gashi i LDK-së dhe familja e tij dalin pozitiv me coronavirus

Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi ka bërë të ditur se ka dalë pozitiv me coronavirus.

Ai ka treguar se jo vetëm ai por edhe familja e tij janë infektuar.

Postimi i tij:

“Të nderum miq,

Me simptoma të lehta si kokëdhembje e temperaturë, dje shkova të testohem në repartin e Infektives. Unë dhe familja ime dje rezultuam pozitiv me COVID-19, dhe për pasojë, do të jemi në izolim shtepiak dyjavor. Faleminderit!”, ka shkruar ai në Facebook.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close