fbpx
Rozë

Arilena Ara koncert në sheshin e zbrazët në Tiranë

Këngëtarja Arilena Ara ditë më parë ka paralajmëruar se do të mbajë një koncert recital për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Në një ditë të zakonshme, në kohë të pandemisë globale, zëri i Arilenës mbizotëroi në të gjithë sheshin e zbrazët në Tiranë.

“Sounds of Silence” mbante titullin koncerti recital , ndërkohë që ajo performoi repertorin e saj duke filluar nga hiti i saj “Nëntori”.

Koncerti është realizuar në bashkëpunim e TVSH dhe kohëzgjatja e gjithë performancës ishte përafërsisht 60 minuta.

Performaca mori komente të shumta nga  yjet e estradës shqiptare, duke u konsideruar si kompensim për Arilenën, pasi nuk mori pjesë në Eurovision për shkak të krizës globale.

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close