fbpx
Rozë

Armend Shabani vjen me një super projekt (Video)

Zëri i tij kujtohet që nga “Ethet e së premtes”, një zë i talentuar dhe i veçantë në skenen tonë muzikor. Bëhet fjalë për këngëtarin, Armend Shabani i cili sapo ka lansuar projektin me të ri.

Ky projekt titullohet “Unë të dua”, e që po pritet mjaft mirë madje vë në pah talentin e artistit, shkruan Skenari.com.

Kjo këngë baladë është shkruar nga Kreshnik Avdiu ndërsa orkestrimi është bërë nga Artan Mezini

Artisti këtë kënge e ka finalizuar edhe me videoklip , ku shfaqen edhe dy figura të pa konsumuara në ndonjë projekt tjetër dhe që e kompletojnë me bukurin e tyre këtë super projekt të këngëtarit Armend Shabani.

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close