fbpx
Rozë

Artisti Milot Llalloshi feston ditëlindjen (Foto)

Milot Llalloshi me këtë datë feston ditëlindjen, e këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në Instagram.

“Urime ditlindja o Milot Llalloshi.
26.10? ? Tag krejt ata qe e kan ditlindjen sot ?”, ka shkruar Miloti në imazhin që pranoi shumë urime nga miqtë dhe fansat.

Urimin më special ai e mori nga bashkëshortja e tij, Erxhina, e cila e uroi atë me një fotografi të djalit të tyre.

“Urime ditëlindja babi”, ka shkruar ajo në atë imazh.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close