fbpx
Lajme

Asamblistja më e votuar që tentoi t’i qetësoj ‘gjakrat’ në “luftën” e LDK-së në Vushtrri

Rrezarta Krasniqi, asamblistja më e votuar në qytetin e Vushtrrisë, ishte e pranishme në procesi  e brendshëm zgjedhor të Lidhjes Demokratike të Kosovës edhe në nëndegën “Dardania”  që u mbajt të dielën e kaluar në Komunën e Vushtrrisë.

Mirëpo, ky proces shkoi si është më së keqi duke përfunduar me rrahje dhe gjuajte të karrikeve. Në përleshje u përfshinë edhe femrat të cilat ishin të pranishme.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close