fbpx
Rozë

Befason Enca! Asnjëherë s’e keni parë kështu

Këngëtarja Enca Haxhia ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit.
E duke qenë se jemi mësuar ta shohim tek ekspozon në një masë të madhe pjesët e trupit ajo edhe na ka befasuar, shkruan lajmi.net

Enca në një foto të publikuar në Instagram duket e thjeshtë dhe sportive me një marijuana në të e çuditërisht na ka befasuar me mbulimin e gjoksit.

Kujtojmë se kjo është edhe arsyeja se përse ajo rrëmben vëmendjen maksimale përveç talentit në muzikë.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close