fbpx
Sport

Bokseri Lulzim Bajrami mposht në ring serbin në Karlstruhe (Video)

Boksieri Lulzim Bajrami nga Liseci i Tetovës, ka shënuar fitoren e radhës në ringun profesionist. Bajrami në luftën e zhvilluar dje në Karlsruhe, ka mposhtur një kundershtar serb. Në vazhdim keni videon e duelit, kurse në ndërkohë Tetova News do sjellë një intervistë me boksierin shqiptar dhe më shumë informacione për sukseset e tij.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close