fbpx
Lajme

Buzhala: Kurti ka probleme me Shqipërinë, SHBA-në, BE-në dhe me Britaninë e Madhe

Shkruan: Berat Buzhala

Per momentin Kurti ka probleme me Bashkimin Evropian, me Shtetet e Bashkuara te Amerikes, me Britanine e Madhe edhe me Shqiperine.

A e mbani ne mend kur thojshin jemi tuj e kalle dipLLomacine? A i mbani ne mend kur thojshin qe u mytem tuj u taku me hallk?

E per cka folshit o pusa?

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close