fbpx
Lajme

Buzhala lavdëron Ramën: Kurti neutral, Osmani as neutrale e Gërvalla sponsore

Shkruan: Berat Buzhala

Paraqitja e Edi Rames ne OKB ishte master piece. Kerkush ma mire se ai dje nuk e kontestu nevojen e ekzistences se Tribunalit Special.

Po behen dy vjet qe Thaci dhe te tjeret jane arrestuar mbi pretendimet e Dick Martyt. Tashme dihet boterisht qe ai raport eshte i vdekur.

Kryeministri Kurti, qe zakonisht kurre nuk rrin neutral ndaj problemeve, ka zgjedhur te qendroje neutral ne kete teme. Presidentja nuk eshte as neutrale. Ministerja e Jashtme eshte sponsore.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close