fbpx
Lajme

Cako: Thaçi si 25 vjeçar rroku armën, sot 25 vjeçarët e reklamojnë bythën në tiktok

Shkruan: Alfred Cako

Vitet 2000.
Me Arkitektin e Pavarsise se Kosoves Dr Rugoven dhe Inxhinierin e Pavarsise se Kosoves Z,Hashim Thacin.

Kohen kur Thaqi rroki armen neper Male dhe udhehoqi Kosoven drejt marrveshjeve nderkombtare ishte nje djal 25 vjeq.
Sot moshataret e tij reklamojn byqen ne Tik Tok.

A:C👍🏻

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close