fbpx
Rozë

Dafina po vjen me shumë projekte, ja detajet

Dafina po vjen me shumë projekte, ja detajet

Këngëtarja e re dhe shumë e talentuar, Dafina Buzhala nuk ka të ndalur me suksese.

Ajo pas lansimit të këngës së fundit nuk po ndalet se punuari. Burime të skenarit mësojnë që këngëtarja e cila jeton në Zvicër këto ditë do të udhëtojë për në Kosovë ku edhe do të i finalizoje disa projekte të radhës.

Është për tu admiruar talenti i Dafinës, zëri i saj i veçantë dhe vullneti i madh për të sjellë vlera në skenën muzikore./Skenari.com/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close