fbpx
Lajme

“Dekada e Albin Kurtit po vjen, s’mund ta ndalë askush”

Gazetari Vehbi Kajtazi në emisionin RTV Dukagjini ka thënë se Dekada e Albin Kurtit është duke ardhur dhe askush nuk mund ta ndalë.

Sipas tij edhe pse në qeverisjen lokale VV nuk ka treguar performancë të mirë, prapë fryma e Kurtit ka ardhur dhe ajo po reflekton edhe në qytetet e Kosovës.

Në të njejtin mendim eshte shprehur edhe analisti tjetër Imer Mushkolaj.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close