fbpx
Lajme

Del videoja: Bill Klinton e “injoroi” Kurtin, pranoi fotografi por nuk ndalet të bisedoi me të, e kthen kokën anash

Një video ekskluzive e ka publikuar mediumi Demokracia ku shihet edhe momenti i fotografisë ndërmjet Kryeministrit Albin Kurti dhe ish Presidentit të SHBA-së z. Bill Klinton.

Në video shihet se momenti i fotografisë zgjatë shumë pak sekonda dhe pas atij momenti nuk ka asnjë bisedim mes tyre, përkundrazi Bill Klinton kthehet në anën tjetër dhe Kryeministri Kurti mbetet për disa momente vetëm.

Po ju sjellim videon:

https://www.facebook.com/demokraciacom/videos/415561477238962

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close