fbpx
Rozë

Derri ia vjedh nudistit llap topin, ky e ndjek prapa në parkun publik në Berlin

Në parkun për nudistë në Berlin një incident qesharak kur një pushuesi aty derri i egër me dy të vegjëlit i vjedhin qesen e plastikës në të cilën gjendej llaptopi i tij.

Ai nisi ta ndjek atë pa u merakosur se ishte lakuriq e në park gjendeshin edhe 20 persona të tjerë.

Në fotografitë që u shfaqën në rrjete sociale shihet burri i zhveshur tek i turret pas derrit që mbante në gojë qesen e plastikës.

Kjo nuk është hera e parë që raportohet për vjedhje nga shtazët në Berlin, ku u zbulua një dhelpër që i vidhte njerëzve këpucët dhe pantoflat që i linin në oborr.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close