fbpx
Rozë

Diamond publikon hitin e ri, kujt i thotë ai “Baby Jem”? (Video)

Pas suksesit të këngës “Diamond”, artisti i talentuar Diamant Binishi nuk po ndalet së punuari.

Pas një kohë të gjatë punë në projektin e ri, ai sot ka vëndosur ta lansoj. Ky projekt titullohet Baby jem dhe është shkruar nga vetë artisti.

Baby jem ka filluar të pritet shumë mirë nga publiku që në minutat e parë të publikimit. Për me shumë shikoni linkun me poshtë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close