fbpx
Lajme

Djali i dëshmorit ia publikon certifikatën e lindjes: Fatmire Kollçaku është e bija e një serbe

Berat Rexhepi, djali i dëshmorit të kombit, Beqir Rexhepit, ia ka publikuar certifikatën e lindjes, deputetës së Kuvendit të Kosovës dhe nënkryetares së Vetëvendosjes, Fatmire Mulhaxha-Kollçakut, ku tregon se deputetja e VV-së është e bija e një serbe, shkruan Gazeta NewBorn.

Ky publikim i certifikatës ka ardhur pasi mbrëmë deputetja e VV-së, publikoj një pjesë të një deklarate të një fasho-opinionisti serb, ku luftën e UÇK-së e quajti krimnale, derisa lavdëronte për mençuri Albin Kurtin, e më këtë u krenua deputetja e VV-së e cila u ndi krenare derisa opinionisti serbe e quante të dijshëm Kurtin dhe thoshte se nuk ka dosje kriminale të UÇK-së, duke mos e kuptuar me të drejtë se çka do të thoshte.Sponzor

Image may contain: indoor
No photo description available.

-Sponzor-

SHAREFacebookTwitter

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close