fbpx
Lajme

Djali i dëshmorit nga Krusha: Agim Nuha më ka kërkuar ryshfet, mos vdeksha pa e pa në burg

MOS VDEKSHA PA TË PA PRAPA GRILAVE

Bujku dhe fermeri nga Krusha e Madhe, Bedri Gani Duraku, i cili ka dhënë dëshmor babën, axhën e kusherinjtë për një Kosovë të lirë, tregon se si Agim Nuha i cili u lirua sot, i ka kërkuar ryshfet.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close