fbpx
Lajme

Doarsa Kica jep dorëheqje nga “GUXO”

Doarsa Kica-Xhelili njëra nga deputetet me aktive brenda grupit parlamentar te VV-së ka dhënë dorëheqje nga Lista Guxo, kane bere te ditura burime te Paparacit brenda kësaj liste.

Bazuar ne këto burime, tashmë edhe aktivistët kanë mësuar për dorëheqjen e deputetes që ishte parë si njëra nga figurat qendrore te partia “Guxo”, madje mësohet se ka pakënaqësi te mëdha dhe mundësi që një pjese e tyre të tërhiqen pas dorëheqjes së Kica Xhelilit.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close