fbpx
Rozë

Dy bombat shqiptare, shkëlqejnë në videoklipin e reperit të TBA Kobra (Video)

Është lansuar videoklipi i reperit Kobra AKA Helmuesi, i cili brenda pak ditëve ka marr shumë klikime, e protagonistet kryesore te videoklipit janë Bernadeta Anna Nikollbibaj, “Miss Grande Kosova” dhe motra e saj, modelja e famëshme Lea, të cilat me bukurinë e tye kanë shkëlqyer shumë në videoklipin e Kobres.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close