fbpx
Lajme

E jashtëzakonshme: Për hatër të shqiptarëve zviceranët ndërrojnë logon e birrës, e bëjnë me shqiponjë (Foto)

Gjesti me shqiponjë nga dy futbollistët, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në ndeshjen ndaj Serbisë ka nxitur reagie të shumta në Zvicër.

Kësisoj, njëra prej birrave më të shitura zvicerane “Lucern” ka ndryshuar logon e saj.

AMP:

Në ambalazhin e shishes është vendosur logoja e shqiponjës.

AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close