fbpx
Lajme

E pabesueshme: Bekim Haxhiu “Kamishi” në këtë formë i shantazhon qytetarët e Skënderajt

Deputeti i PDK-së z. Bekim Haxhiu i njohur ndryshe si Kamishi, ka dalur publikisht në mbështetje të Bekim Jasharit dhe jo të kandidatit të PDK-së z. Fadil Nura. Këtë veprim e ka kundërshtuar ashpër Kryetari i PDK-së z. Memli Krasniqi.

Pavarësisht kësaj, Bekim Haxhiu gjatë një tubimi në Skënderaj, ka shantazhuar hapur qytetarët e Skënderajt.

Ai ka thënë se ata që votojnë kundër Bekim Jasharit me shtëpi do të dihen dhe do të regjistrohen edhe në KQZ. Ai ka thënë se këto zgjedhjet do të dihet se kush ka qenë kundër Familjes Jashari.

Po ju sjellim këtë video:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close