fbpx
Rozë

E pabesueshme: Rita Ora në 3-she me një aktore dhe të dashurin e saj

Kapen duke shkëmbyer puthje Rita Ora po jeton një lidhje dashurie të nisur jo shumë kohë më parë me regjisorin Taika Waititi.

Edhe më pare lidhjet e këngëtares kanë qenë në fokus të mediave por kësaj radhe duket se lidhja është pak më ndryshe, pasi në të është e përfshirë edhe një person.

Kështu ka filluar të përflitet në mediat botërore, pas publikimit të disa fotografive ku Rita shihet në përqafimin e Taikas dhe aktores Tessa Thompson.

AMP:

Fotografitë tjera të publikuara më pas tregojnë Taikan teksa puth Ritën dhe më vonë edhe Tessan. Të afërta dhe intime në këto foto shihene dhe dy vajzat e famshme.

AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close