fbpx
Rozë

Ehh… Nora mori Nora, unike edhe këtë herë (Foto)

Këngëtarja, Nora Istrefi shpesh herë di të shfaqet me një stil të veçantë. E tillë këngëtarja është shfaqur edhe në rrjetin e saj Instagram , ku ka postuar një foto ku  duket mjaft tërheqëse.

Kjo nuk është për tu çuditur pasi që këngëtarja njihet tashmë për stilin që mban dhe dukjen seksi që paraqet në çdo përformancë, shkruan Epilogu.com

 

View this post on Instagram

Viibee

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close