fbpx
LajmeSport

Ekskluzive: Katër persona nga skuadra e Prishtinës përfundojnë në emergjencë pas lojës në Gjilan

Katër anëtarë të klubit të Prishtinës janë dërguar në emergjencë pas tensioneve dhe përplasjeve pas ndeshjes Gjilani – Prishtina.

Armend Dallku, Labinot Ibrahimi, Lorik Boshnjaku dhe Atdhe Halimi janë ata të cilët janë dërguar në emergjencen e spitalit, shkruan GazetaBlic.

Ja pamjet e siguruara

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close