fbpx
Lajme

Eksperti i sondazheve: LDK do t’i marrë vetëm 17 deputetë, VV dhe PDK kanë rritje

Eksperti i sondazheve z. Fisnik Halimi ka treguar trendin dhe sondazhet e fundit të zhvilluar në nivel vendi. Sipas tij në këto momente Vetëvendosje do t’i marr rreth 36-38 deputetë. PDK sipas tij do t’i fitojë 27 deputetë, ndërsa LDK vetëm 17 deputetë.

Këto janë të dhënat e tij të fundit. Mos të harrojmë Fisnik Halimi e ka qëlluar edhe rezultatin e fundit në Komunën e Podujevës.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close