fbpx
Rozë

Fatos Kryeziu dhe Faton Isufi sjellin një këngë tejet të veçantë ‘Krejt ja kom pi’

Faton Isufi dhe Fatos Kryeziu kanë sjellë një bashkëpunim të ri në skenën muzikore.

Dy këngëtarët e famshëm në një duet kanë sjellë para publikut të tyre të shumtë këngën e re që e kanë titullar ‘Krejt ja kom pi’.

Kënga është punuar në studion e njohur ‘Duobass Records’ nga Pimi Isufi dhe Endrit Rexhepi.

Ndërkohë për videoklipin mjaftë të veçantë është përkujdesur Bug Production.

Dy miqtë e ngushtë kanë paralajmëruar këngën tjetër së bashku që do ta sjellin së shpejti.

Me këtë këngë që pritet të shndërrohet në hit veror, dyshja presin të kenë shumë mbrëmje verore së bashku.

Fatosi dhe Fatoni aktualisht janë të angazhuar nëpër ndeja të ndryshme si në Kosovë ashtu edhe jashtë vendit.

Presim duetin e radhës për ta parë nëse kënga do t’ia kalojë ‘Krejt ja kom pi’ e cila deri tani është shpërndarë jashtëzakonisht shumë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close