fbpx
Rozë

Fotot e reja zbulojnë të vërtetën për shtatzëninë e Kylie Jenner

Fansat e Kylie Jenner me fotografitë e fundit që ka postuar në rrjete sociale janë bindur se tashmë ajo ka sjellë në jetën fëmiun e saj, shkruan Daily Mail.

20 vjeçarja Jenner, e cila u paraqit në një kampanjë me motrën 22 vjeçare Kendall tërhoqi shumë vëmendjen  e mediave me format super seksi.

Mirëpo, ajo që binte në sy ishte korseti të cilën ajo e kishte shoqëruar me të gjitha veshjet në ato foto.

Krejt kjo, sipas disa teorive që po qarkullojnë në internet ku thuhet se ajo po tentonte që të fshihte barkun menjëherë pas lindjes.

Edhe pse nuk dihet saktësisht kur janë bërë këto foto, duke pasur parasysh edhe mungesat që kishte bërë në fotot e familjes për Krishtlindje së bashku familjen e saj.

Kujtojmë që motrat e familjes Kardashian, Kim, Khloe dhe e vogla Kylie, janë duke pritur tri bebe këtë vit.

Është e vetmja, Kylie që nuk e ka pranuar publikisht shtazaninë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close