fbpx
Rozë

Frosina Muji mahnitë publikun me coverin e saj të fundit, të kënduar në emisionin “dyDitë”

Në emisionin “dyDitë” të moderatores Kaltrina Mikushnica, mori pjesë këngëtarja e re Frosina Muji.

Në njërin nga emisionet më të ndjekura në Kosovë, Frosina Muji shpalosi objektivat e saj për të ardhmën e afërt.

Gjatë emisionit, ajo këndoi edhe një muzikë të këngëtarit me famë – Butrint Imerit, ku u prit shumë mirë nga publiku i gjerë.
Vokali dhe talenti i saj i ranë në sy edhe vet këngëtarit Butrint Imeri, ku e publikoi në rrjetin social Instagram, coverin e Frosina Mujit.

Frosina Muji ka përfunduar shkollën e muzikës dhe ka marrë pjesë edhe në “The Voice of Albania”. Talenti i saj është shumë premtues ishin shprehur të gjithë anëtarët e jurisë në “The Voice of Albania” /epilogu/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close