fbpx
Lajme

Gani Geci: Rron Gjinovci nuk ka guxuar të vij në debat me mua

Ish deputeti i LDK-së z. Gani Geci në emisionin “Kosova Voton” të Leonard në një moment ka thënë se po shihet që Rron Gjinovci nuk ka guxuar të vij në debat me mua.

Gjithashtu, Ish-deputeti Gani Geci nuk u beson sondazheve që thonë se Vetëvendosje do të marrë shumë vota, përfshirë Drenicën.

“Në Drenicë Vetëvendosja s’merr asnjë votë. Unë jam në rrjedha të fushatës së PDK’së, në Drenicë PDK’ja kësaj radhe ka me i marrë gati të gjitha votat’, thotë Geci në Pressing.

“Tash është riaktivizu PDK’ja në Drenicë, ngjashëm si në kohën kur e ka pasur rival Ibrahim Rugovën dhe në Drenicë, as në Drenas e as në Drenicë s’merr asnjë votë VV’ja’, shtoi ai.

“VV e përdorën familjen Jashari si trampolinë ndërkohë në fund e propozuan Vjosa Osmanin për presidente. Në Drenicë Vetëvendosje s’mund të marrë vota. Në Drenicë s’mund të marrë vota as Albini e as Vjosa”, tha Geci.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close