fbpx
Lajme

Gashi: AAK ka rritje të elektoratit në Pejë

Fatmir Gashi, kandidat i AAK’së për kryetar të Pejës thotë se kjo parti ka rritje të elektoratit në qytetin e Pejës.

Ai ka komentuar edhe rezultatet e Exit Poll’it të Klan Kosovës. Ndërkohë Gashi tha se presin të kenë 12 ulëse në Asamblenë Komunale.

“Shpresoj se ky rezultat do të ndryshojë, dhe do të dalë rezultat më i ngushtë”, tha Gashi për Klan Kosovën.

Ndërkohë sipas sondazhit të Klan Kosovës, Gashi do të sfidojë në balotazh Gazmend Muhaxherin e LDK’së.

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close