fbpx
Rozë

‘Hajde edhe ti’ një hit i ri që e sjell Dirty Np (Video)

Jeton në Zvicër por me prejardhje është nga Presheva, prej 15 viteve po meret me muzikë, Dirty Np ka sjellë tashmë projektin e ri të titulluar ‘Hajde edhe ti’ një këngë e cila pritet të jetë hit i kësaj pranvere ndërkohë që këngëtari rikthehet në skenën muzikore me një projekt profesionist me tekst nga Sabedin Rexhepi dhe muzikë nga Alban Rexha ndërkohë që në rolin e producentit shfaqet Rrahim Hoxhaj kurse klipi është punuar nga Samir Jebenian. E për të shijuar këtë projekt duhet të klikoni në vazhdim:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close