fbpx
Lajme

Haki Abazi: Hashim Thaçi është rrenc dhe njeri i poshtër

Presidenti Hashim Thaçi, ka thënë se Albin Kurti, Haki Abazi e Xhelal Sveçla duhet të japin përgjegjësi për futjen e tyre në dhomën e përgjimeve në PTK.

Ai në një emision në TV Dukagjini ka thënë se në dhomën e përgjimeve ka të drejtë të hyjë vetëm kryeprokurori i vendit.

Lidhur me këtë ka reaguar, zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi i cili e ka fyer presidentin Thaçi përmes një postimi në Facebook.

“Hashim Thaçi është rrenc dhe njeri i poshtër”, ka shkruar ai.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close