fbpx
Lajme

I arrestuari për ryshfet ishte emëruar nga Qeveria Kurti, gjithashtu përkrahës i VV-së

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës, Departamenti i krimeve të rënda, mëngjesin e sotëm ka trokitur në dyert e Agjencisë për Zhvillimin e Bujqësisë, e cila ndodhet në lagjen “Pejton” të Prishtinës.

Dyshimet për ryshfet, falsifikim dokumentesh e keqpërdorim të pozitës zyrtare, kanë bërë që hetuesit të kryenin një operacion në këtë agjenci dhe në disa lokacione të komunave të ndryshme.

Nëse shikohet profili në facebook i të arrestuarit Agim Nuha mund të vërehet se ai vazhdimisht ka shpërndarë zyrtarët e VV-së.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close