Lajme

I ftuari i Gjykatës Speciale: Albin, shpifjet e tua e kanë interferuar në Speciale, je armik i çlirimtarëve

Luftëtari i UÇK-së, z. Halil Çadraku i njohur edhe si Komandant Fatosi, ka reaguar në profilin e tij në fejsbuk për prononcimin e Kurtit rreth Gjykatës Speciale, se dëshiron ta njoh kokën e Gjykatës.

Çadraku në murin e tij të facebook ka shkruajtur se “Ndoshta, pra, ndoshta nuk e ke takuar Gjykaten Speciale, por, fjalët dhe shpifjet tua me shokët tu, kan interferuar mirë në regjistrimet e tyre…
Ti, me shokët tu, jeni dëshmitarë dhe “armiq” parimorë kundër Çlirimtarëve, prandaj, mos të jetë merak fortë…
Ti, me do shokë, do të jesh i mbrojtur, por, nga kush ?!?
Mos harro, edhe lluga flet …”

Para 1 eventualisht 2 javësh Halil Çadraku ka marrë ftesë si i dyshuar nga Dhomat e Specializuara. /epilogu/

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close