fbpx
Lajme

Ilir Mirena: Afera pronto paska qenë lojë fëmijësh nga kjo çfarë po bënë VV-ja

Shkruan: Ilir Mirena

Sa t’i kryejm qeto urimet per Distria Krasniqin, duhet t’kthehemi kah Liburn Aliu dhe Qeveria Kurti… E paskan ba edhe nje faqe te zeze. Dmth ajo çka quhej “Afera Pronto” paska qene loje femijesh çfare jane kah bajn VV’ja.K’ta si me pas nje ndjenje qe nuk e kane gjate aty, e “o vllazen e motra, t’grabisim sa te mundemi, se kushedi kur kthehemi”…Nejse, nje pjese e vogel prej nesh i kemi njohur se çfare malli jane, po kush s’na ka besu…😊

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close