fbpx
Rozë

Incident i pazakontë në pishinë i Jennifer Lee

Modelja amerikane Jennifer Nicole Lee, apo siç njihet ndryshe, “mbretëresha e fitnessit”, u bë pjesë e një “incidenti” këtë javë. Ajo kishte zgjedhur të pushonte në një nga pishinat luksoze të Miamit, por nuk ishte kujdesur sa duhet për bikinit e saj.

Kjo pasi në momentin që doli nga pishina, pa t’i zgjidhej rripi i të brendshmeve dhe të mbetej “zbuluar” para të pranishmëve.

Reagimi i Jennifer Nicole Lee ishte i menjëhershëm, duke lëshuar nga duart syzet dhe kapur rripin e të mbathurave, për të mos lejuar që incidenti “të rëndohej”.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close