fbpx
Lajme

“Incidenti” në shesh: Si iu përplas Ministrja Reshitaj sot Hoxhajt

Sapo ka përshëndetur kolegët dhe ka dashur të pozicionohet në vendin e saj pranë zëvendëskryeministrit Enver Hoxhaj, ministrja Albena Reshitaj ka pasur problem me të ecurën.

Duke u bërë gati të nderonte Skënderbeun në 550 vjetorin e vdekjes së tij, ministren e pengoi diçka dhe për pak sa nuk përfundoi e rrëzuar, shkruan gazetametro.

E skenat interesante të kabinetit Haradinaj nuk përfundojnë më ministren. Ka qenë vetë kryeministri që ka bërë një gjest të çuditshëm, duke vrapuar me gjithë fuqinë në sheshin e Prishtinës.

Ndryshe, Haradinaj e Reshitaj po merrnin pjesë në homazhet tek busti i Skënderbeut kur u ndodhën në dy situata paksa të çuditshme.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close