fbpx
Lajme

Isa Mustafa “ujku i vjetër” ndërron mendje, i futet garës për kreun e LDK-së

Isa Mustafa do të kandidojë sërish për kreun e LDK-së. Burime të Indeksonline mësojnë se Mustafa do të jetë kandidat në zgjedhjet partiake të 3 gushtit. 

Madje, ish-kryeministri thuhet se është favoriti kryesor për të fituar përsëri.

Mustafa ka përkrahjen e shumicës së degëve dhe anëtarëve të lartë partiak. 

AMP:

Burime e Indeksonline mësojnë se kandidaturën e Mustafës do ta përkrahin edhe ish “rivalët” e dikurshëm brenda partisë dhe ky fakt e bën atë favorit. /Indeksonline/

AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close