fbpx
Rozë

Ja kur publikohet projekti i ri nga Dafina Buzhala

Artista e re dhe e talentuar, Dafina Buzhala nuk po ndalet së punuari projekte të reja muzikore.

E një projekt tashme është gati. Me tekst nga reperi i njohur Mozzik ndërsa e punuar nga Zzap&Chriss por e finalizuar me videoklip nga XLFILMS pritet të publikohet të martën.

Ndryshe Dafina posedon një zë të veçantë e që tashme edhe publiku është bindur për këtë duke dëgjuar këndimin ‘live’ të saj në shumë intervista.

Epo Suksese Dafinës në rrugën që ka zgjedhur./Epilogu.com/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close