fbpx
Rozë

Ja zemrën e kujt e preku kënga ‘S’ta fal’ e Adelinës

Këngëtarja Adelina Berisha mbrëmë ka hedhur në Youtube projektin e ri muzikor të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net

E kjo këngë e zhanrit baladë-ritmike ka filluar të pëlqehet nga ndjekësit e këngëtares.

Por, duke u nisur nga titulli dhe teksti, duket se kënga është dedikim për një person që mbase këngëtarja ia ka dedikuar.

Deri më tani nuk ka pas asnjë prononcim nga ana e këngëtares, por, sido që të jetë, teksti dhe kënga në përgjithesi po prek shumë zemra që po e ndjejnë projektin.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close