fbpx
Rozë

Jo vetëm Adrola Dushi, edhe kjo shqiptare seksi pozon me J.Lo!

Mbrëmjen që lamë pas modelja seksi Adrola Dushi ka publikuar disa foto në rrjete sociale ku shfaqej me divën e muzikës Jennifer Lopez.

Por duket se nuk ka qenë vetëm Adrola ajo ka pozuar me yllin e muzikës. Edhe mikesha dhe modelja Xhesika Berberi ka publikuar foto me këngëtaren me famë botërore.

Dy bukuroshet shqiptare kanë të ftuara në të njëjtin event ku ka qenë e pranishme edhe Jennifer Lopez. Prej kohësh Adrola dhe Xhesika ndodhen në SHBA ku vijojnë karrierat e tyre si modele.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close