fbpx
Rozë

Këngëtarja Antigona Bajrami së shpejti me bashkëpunim ndërkombëtarë

Hit këngëtarja Antigona Bajrami pritet që së shpejti të sjellë një bashkëpunim ndërkombëtarë. Videoklipi i këngës është xhiruar ndërkohë që mësohet se edhe kënga është produksion i huaj.

Skenat e klipit janë realizuar në Gjermani derisa së shpejti pritet të publikohet në platformën më të madhe shqiptare ArkivaShqip. Antigona pritet që pas këtij bashkëpunimi të shpërthejë edhe në skenën shqiptare duke realizuar kështu shumë këngë hite.

Antigona që për gjatë kohë këndon në shumë ahengje familjare live këtë herë do të vijë krejtësisht ndryshe, ajo është shumë e kërkuar në ahengje familjare dhe mbrëmje rinore.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close