fbpx
Rozë

Këngëtarja nga Zvicra, tregon komplet vithet në xhinse dhe e poston foton

Këngëtarja e hitit “Havana”, ka publikuar një foto e cila tregon vithet bombastike. Ajo, këtë foto e ka postuar në rrjetin e saj në Instagram dhe duket shumë sexi.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close