fbpx
Lajme

Këshilltari i Kurtit tall Grenellin: Hajde mori vashë, po vjen puna duke u trashë

Këshilltari i kryeministrit në detyrë Shkëlzen Gashi e ka quajtur ‘vashë’ ambasadorin amerikan Richard Grenell.

Por, postimi i tij në Twitter nuk ka qëndruar shumë kohë dhe është fshirë nga vetë ai.

“Hajde-hajde mori vashë, po vjen puna tu u trashë”, ka shkruar Gashi, duke u tallur kështu me kërkesën e emisarit special të presidentit Donald Trump për heqjen e plotë të taksës dhe reciprocitetit ndaj Serbisë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close