fbpx
Rozë

Kështu e festoi ditëlindjen sot Rihanna shqiptare (Foto)

Artistja me e re, Rina Balaj sot ka festuar ditëlindjen e 18 dhe jo vetëm ajo sot u bë edhe pjesë e shtëpis së ‘On Records’. Rina është shumë aktive në rrjetet sociale madje fansat e shumtë që e ndjekin artistëve re shpesh herë e quajnë edhe Rihanna shqiptare.

E ky epitet vjen pas shumë videove që ka publikuar Rina e që zëri i saj është i ngjashëm me të Rihannës ndonëse shpesh herë duket edhe me i fuqishëm.

Madje përveç zërit është edhe pamja vizuale që ajo posedon. Krejt çka mund të thuhet është shumë suksese për artisten e cila është nën ombrellën e On Records.

https://www.instagram.com/p/Bawla-bn4oP/?taken-by=balajrina

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close