fbpx
Rozë

Këto fotografi Genta do t’i zhdukte

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më energjike të skenës muzikore

Ajo tash e një kohë ka arritur të mbledh shumë fansa me hitet e saj të njëpasnjëshme madje tejet të pëlqyer, ndonëse është shumë atraktive këtë Genta e ka dëshmuar shumë herë me lëvizjet skenike.

Nganjëherë edhe lëvizjet e shumta e të tepërta kanë rezultuar që këngëtarja Ismajli të dalë nga kontrolli e madje edhe të rrëzohet disa herë.

Por, që nga paraqitjet në fillim të karrierës së saj ajo duket shumë më ndryshe ngaqë kemi parë e siç duket edhe këngëtarja Ismajli nuk i ka shpëtuar operacioneve plastike.“Gazeta Blic”, ju sjellë më poshtë 3 fotografitë që vetë Genta nuk do dëshironte të shihte me këtë pamje jo edhe aq të mirë.

Në këto imazhe të saj vërehen dukshëm ndërhyrjet të cilat këngëtarja i ka bërë, e që tashmë në çdo fotografi të saj duket mahnitëse dhe tejet tërheqëse.

Ndryshe, në projekte muzikore është tejet aktive, të fundit e ka publikuar para 5 muajve ‘Dy Dashni’

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close